2. Festiwal Kulinarny „Smaki Prahy – edycja jesienna”

„2. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy – edycja jesienna” w kinie Praha w Warszawie to smakowite wydarzenie nie tylko dla tych dużych, ale i maych! Zapraszamy wszystkich najmłodszych wraz z opiekunami szczególnie w dniu 24 października, na godz. 14:00, na warsztaty zdobienia pierniczków pt. „Nie taki piernik straszny”. Będziemy zdobić, dekorować, a przy tym doskonale się bawić! Gotowe pierniczki będzie można zabrać ze sobą do domu lub… ZJEŚĆ!

Powracamy ze smakowitym festiwalem, który odbędzie się w dniach od 23 do 25 października w holi Kina Praha. „2 Festiwal Kulinarny Smaki Prahy” to cykliczne wydarzenie, które będzie miało swoją kontynuację również w zimie, na wiosnę i w lecie. Przez 3 dni będziemy doznawać rozkoszy podniebienia, kosztując rozmaitych wspaniałości. Zobaczymy także Bradleya Coopera jako kucharza, w filmie „Ugotowany”.

Istnieje przekonanie, że najlepszą porą targów śniadaniowych jest lato, natomiast miejsce musi być zlokalizowane na świeżym powietrzu. Nic bardziej mylnego! Kino Praha wychodzi naprzeciw wszystkim samkoszom targów śniadaniowych na trawie i kusi nową formułą kulinarnych spotkań! Przez 3 dni festiwalowe elegancki, jasny i przestronny hol kina zamieni się w gastronomiczną mekkę, a profesjonalnie wyposażona sala kinowa zwabi wysublimowane oczy filmożerców, doznaniami nie tylko na wielkim ekranie.

„2. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy – edycja jesienna” jest dedykowana pięknej, polskiej jesieni! Na targu kulinarnym zasmakujecie się w pysznościach przygotowanych przez naszych wystawców, a na ekranie będziecie mogli zobaczyć m.in. film „Ugotowany” z Bradleyem Cooperem w roli głównej. Festiwal tym razem odbędzie się w weekend! W piątek 23 października targ kulinarny w holu kina będzie czynny od godz. 17:00, natomiast zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zapraszamy od godz. 14:00! Bedziemy gościć różnorodne knajpki, restauracje, firmy posiadające bardzo ciekawe i bardzo smaczne produkty, w sam raz dla smakoszy.

„2. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy – edycja jesienna”
23-25 października
Targ kulinarny w holu kina czynny:
piątek: od godziny 17:00 do 21:00
sobota i niedziela: od godziny 14:00 do 21:00
Pokazy filmu „Ugotowany” wg repertuaru