Aktywna Rodzina. Kapitan Warszawa na Pikniku w ramach Narodowego Dnia Sportu

Ogłaszamy nabór na Superbohaterów! Kapitan Warszawa szuka właśnie Ciebie! Weź udział w rodzinnej grze miejskiej!

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się 3 października w punkcie zbiórki kadetów na Błoniach Stadionu PGE Narodowego. Szkolenie rozpoczynamy o godzinie 12.00! Poza nagrodami ufundowanymi Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania, BranQ, ALPINO, INTER i Media Service Zawada, uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie!

Jeżeli los Pragi Południe nie jest Ci obojętny, chcesz walczyć ze złem i stać na straży porządku, wstąp w szeregi Brygady Kapitana Warszawa! Przejdź niepowtarzalny test, weź udział w grze miejskiej i dowiedz się, jakie supermoce w Tobie drzemią!

To nie koniec atrakcji! Od godziny 12:00 do 16:00 na Błoniach Stadionu Narodowego trwać będzie piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu. W programie: animacje i atrakcje dla rodzin m.in. warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, kącik małego konstruktora, zajęcia plastyczne, manualne, sportowe, karaoke z rybką MiniMini oraz możliwość korzystania z Mobilnej Wypożyczalni Objazdowej, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych! Podczas pikniku wspólnie z mistrzami, olimpijczykami oraz reprezentacją Polskich Związków Sportowych przygotujemy niebywałe atrakcje sportowe. Ścianka celnościowa, trening wrotkarski, pokazy street workout, strefa rolkarska, trening pokazowy speedmintona, nauka wiązania węzłów żeglarskich, strzelanie z aparatów strzeleckich – to tylko niektóre z animacji na Błoniach.plakat

Na wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 18 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy oraz odbywa się pod honorowym patronatem Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Projekt wspiera Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/
Zapisy na grę miejską: www.zapisynagre.pl

materiały prasowe