Mądre wychowanie – rodzice architekci dzieciństwa

Pierwszym architektem w życiu dziecka są jego rodzice. To oni od pierwszych chwil tworzą przestrzeń dla jego rozwoju. Budują z nim więź, uczą wartości, są blisko na każdym etapie rozwoju dziecka. Ważne, aby w tej trudnej sztuce nie zabrakło miejsca na troskliwość, ciepło, zaufanie, wspólnie czytane książek oraz rozmowy o nich. O tym właśnie jest cykl programów: „Mądre wychowanie – rodzice architekci dzieciństwa”.

Wojciech Włodarczyk i zaproszeni do studia goście dzielą się swoimi doświadczeniami, wskazując właściwe drogi, przybliżając rodzicom praktyczne sposoby na wychowanie dzieci.

Cykl powstaje przy współpracy z Fundacją „ABCXXI- Cała Polska czyta dzieciom”.
Partnerem Generalnym cyklu jest Fundacja PZU

Audycja „Mądre wychowanie – rodzice architekci dzieciństwa” gości na antenie Radia Bajka w każdą środę o godzinie 21.00. Zapraszamy!

MĄDRE WYCHOWANIE - RODZICE ARCHITEKCI DZIECIŃSTWA

  Długofalowym celem wychowania jest przygotowanie dziecka do dorosłego życia. Jakie błędy wychowawcze mogą dziecku zaszkodzić w tej dalszej i bliższej przyszłości - o tym...

Mózg człowieka rozwija się przez całe życie. Jednak w okresie dzieciństwa do jego rozwoju potrzebny jest przede wszystkim ruch. Czy współczesny system edukacji to...

Cykl powstaje przy współpracy z Fundacją „ABCXXI- Cała Polska czyta dzieciom”. Partnerem programu jest Fundacja PZU.

pzu-fundacja-abc

Znajdź nas!