Myszka Norka

Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 8, sezon 2

Co najlepiej krzepi? Dowiecie się z dzisiejszego odcinka przygód Myszki Norki i jej przyjaciół!

Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 7, sezon 2

Czy jesteście ciekawi, w jaki sposób dzieci mieszkające w Afryce podziękowały drużynie Myszki Norki za wybudowanie drogi do szkoły? Jeżeli tak, to posłuchajcie 7 odcinka przygód!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 6, sezon 2

Co za szczęście! Drużyna Myszki Norki znowu jest w komplecie! W Afryce czekały ich kolejne przygody, sami przekonajcie się o tym, jakie!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 5, sezon 2

Czy przyjaciołom uda się pokonać przeciwności i dotrzeć do Afryki, gdzie na ich pomoc czeka Chomik Sadełko?


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 4, sezon 2

Drużyna rośnie w siłę! Czy dołączy do nich żona Mesje Rzekina? Przekonajcie się sami!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 3, sezon 2

Czy Myszka Norka z pomocą Małego Coś i Żaby Krystyny odnajdzie Mesje Rzekina?


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 2, sezon 2

Myszka Norka nie ustaje w wysiłkach, by jej drużyna znowu była razem. Odnajduje Małe Coś, a przy okazji poznaje dzielną Żabę Krystynę, która jest też pilotką...


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 1, sezon 2

Myszka Norka z przyjemnością zaprasza po raz pierwszy po przerwie! Co słychać u członków wesołej drużyny Myszki? Dowiecie się z tego odcinka!

Poznaliście już dobrze naszych bohaterów. Teraz przyszedł czas na drugi sezon ich niezwykłych i pouczających przygód!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 21, sezon 1

Czy przyjaciele odnajdą Myszkę Norkę? Posłuchajcie ostatniego przed wakacjami odcinka Radiowego Klubu Myszki Norki!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 20, sezon 1

Sami posłuchajcie i przekonajcie się, jak wspaniale było na biwaku w którym udział wzięli członkowie Radiowego Klubu Myszki Norki!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 19, sezon 1

Jak można spędzać letni czas? Myszka Norka i jej przyjaciele mają dla Was kilka propozycji!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 18, sezon 1

Dzisiaj przekonacie się, że warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia! Kto wie, może się spełnią?


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 17, sezon 1

Dobrze jest pomagać innym, ale należy także wiedzieć, kiedy o taką pomoc poprosić, o czym przekonacie się wysłuchując kolejnej przygody Myszki Norki i jej przyjaciół.


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 16, sezon 1

Czy wiecie czym są dobre uczynki? Jeżeli nie macie pewności posłuchajcie jednej z przygód Myszki Norki!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 15, sezon 1

Lubicie dostawać prezenty? Pewnie tak! A czy wiecie, że ich dawanie może sprawić równie wiele przyjemności?


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 14, sezon 1

Kiedy należy słuchać dorosłych? Dzieci czasami mają z tym problem... Myszka Norka i Małe Coś opowiedzą o tym, co ich spotkało, aby przekonać Was, że kiedy dorośli ostrzegają przed czymś dzieci, to robią to dla ich dobra.


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 13, sezon 1

Co robić, kiedy przyjaciel nadużyje naszego zaufania? Czasami warto mu zaufać i dać drugą szansę...


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 12, sezon 1

Każde nasze zachowanie ma swoje konsekwencje. Dzisiaj Myszka Norka nauczy Was, że nawet z tymi niemiłymi można sobie poradzić


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 11, sezon 1

Boicie się wizyty u dentysty? Zupełnie niepotrzebnie! Dzisiaj dowiecie się, jak właściwie dbać o zęby, żeby przegląd stomatologiczny był tylko formalnością!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 10, sezon 1

W tym odcinku Myszka Norka udowodni, że dbanie o środowisko nie jest trudne, a przynosi bardzo wiele korzyści! Jak zacząć? To proste - pilnuj, żeby wszystkie odpadki trafiały do śmietnika, a nie na chodnik lub w krzaki!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 9, sezon 1

Zdarza się Wam wstać nie w humorze? Myszka Norka i na to ma sposób! Posłuchajcie, jak szybko i skutecznie poprawić sobie nastrój!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 8, sezon 1

Czy warto stawać w obronie słabszych? Jeżeli macie jakieś wątpliwości to posłuchajcie, co przydarzyło się Myszce Norce i jej przyjaciołom. Oni już wiedzą, co robić kiedy ktoś potrzebuje pomocy!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 7, sezon 1

Wstyd jest tematem 7 spotkania z Myszką Norką. Czy wiecie, co oznacza? Chociaż to uczucie często wprawia nas w zakłopotanie jest zupełnie naturalne i każdy z nas doświadcza go przynajmniej kilka razy w życiu... Tak więc - nie należy wstydzić się wstydu! :)


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 6, sezon 1

Czy wiecie co oznacza, że "dotrzymuje się słowa"? Myszka Norka wytłumaczy to Wam na swoim, z mysiego życia wziętym przykładzie!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 5, sezon 1

Czy wiecie kim lub czym jest RZEKIN? Jeżeli jesteście ciekawi to posłuchajcie ostatniej przygody Myszki Norki i jej przyjaciół.


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 4, sezon 1

Dzisiaj poznacie trzecie magiczne słowo, czyli PRZEPRASZAM. Odpowiednio użyte - czyli szczerze! - posiada wielką moc!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 3, sezon 1

Przyszła pora na poznanie drugiego z trzech magicznych słówek. PROSZĘ otwiera wiele drzwi i serc. A czy Wy już wiecie, kiedy należy go używać?


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 2, sezon 1

Dzisiaj Myszka Norka opowie o pierwszym z trzech magicznych słów: DZIĘKUJĘ. Dlaczego to słówko jest magiczne? Dowiecie się słuchając, co spotkało naszą bohaterkę!


Radiowy Klub Myszki Norki, odcinek 1, sezon 1

Poznajcie Myszkę Norkę! Ta niezwykła przyjaciółka wszystkich dzieci ma duże uszy, długi nos, szare futro i najdłuższy ogon na świecie! W pierwszym odcinku nasza mała bohaterka uroczyście otwiera drzwi do Radiowego Klubu Myszki Norki.

Jesteście gotowi na poznanie Myszki Norki i jej przyjaciół? Zapraszamy do wysłuchania pierwszego sezonu przygód tej wspaniałej drużyny!

Myszka Norka

Poznajcie Myszkę Norkę! Ta przyjaciółka wszystkich dzieci ma duże uszy, długi nos, szare futro i najdłuższy ogon na świecie! Razem ze swoją drużyną przeżywa niezwykłe przygody, dzięki którym zrozumiecie znaczenie ważnych słów takich jak przyjaźń, dobro, odpowiedzialność i wrażliwość.

Myszka nie jest sama! Towarzyszą jej przyjaciele: Małe Coś, Chomik Sadełko i Mesje Rzekin. Oraz wszyscy mali i duzi słuchacze! Czy do drużyny dołączą kolejni bohaterowie? Słuchajcie ich przygód i przekonajcie się sami!

W Radiowym Klubie Myszki Norki zapewniamy zabawę, naukę i integrację! Klub działa od 2002 roku w ramach Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Jego głównym celem jest integracja dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych oraz wyrównywanie szans w dostępie do kultury, edukacji i sportu. Więcej informacji na temat Myszki Norki i jej przyjaciół znajduje się na oficjalnej stronie internetowej: http://myszkanorka.pl Znajdziecie tam też informacje, w jaki sposób przyłączyć się do Klubu Myszki Norki! Drużyna czeka na wszystkie wiadomości od Was, które możecie wysyłać na adres: myszkanorka@radiobajka.pl lub tradycyjną pocztą:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Żelazna 41/12
00-836 Warszawa
z dopiskiem "Myszka Norka".