Baśniowy Dzień Dziecka w Kinie Praha

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Baśniowy Dzień Dziecka w Kinie Praha. W dniach 30-31 maja odbędą się projekcje najnowszych bajek połączone z mnóstwem atrakcji: mini disco show, gry i zabawy z animatorami, malowanie buziek, konkursy z nagrodami.

W ramach Baśniowego Dnia Dziecka na ekranie Kina Praha zobaczycie:
- Rechotek (2D, dubbing) – Żaba, która nie wie, kim jest, wyrusza w podróż z najlepszą przyjaciółką – latającą wiewiórką – by szukać własnego miejsca na świecie. Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata! W polskim dubbingu: Wojciech Mecwaldowski.
- Kraina jutra (dubbing) – Rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka Casey wyruszają na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni.
- Kapitan Szablozębny i skarby piratów (dubbing) – Kapitan Szablozębny, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po krańce świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podróży, w ręce piratów wpada stara mapa, która wskazuje drogę na legendarną Wyspę Skarbów.
- Sekrety morza (2D, dubbing) – to nominowana do Oscara najpiękniejsza bajka roku, która zabiera widzów w niezwykłą podróż po świecie zamieszkałym przez pół foki pół ludzi, olbrzymy przemienione w kamienie i wyjątkowo odważne dzieci.
- Ups! Arka odpłynęła – nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane.
- Alfie, mały wilkołak (dubbing) – przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Dolfje zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony i z obawy przed reakcją rodziców oraz utraty domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10