„Czarodziej” – magiczny spektakl familijny w Teatrze Palladium

materiały prasowe

Zapraszamy na prapremierę niezwykłego i magicznego spektaklu „Czarodziej” w Teatrze Palladium.

Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej, odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody.

Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy, a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń.Czarodziej plakat Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże, czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami we foyer Teatru Palladium. Widzowie będą mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf ulubionej postaci, a może też coś wyczarować.

 

„Czarodziej” Teatr Palladium

Obsada: Wojtek Rotowski, Ada Gostkowska, Julia Pasiorowska, Julian Waglewski

spektakl przedpremierowy 30.05.2015 godzina 10:00

prapremiera 30.05.2015 godzina 17:00

Szczegółowe informacje na temat spektaklu na stronie internetowej Teatru.