DVD Scooby-Doo – 13 strasznych opowieści: na fali!


SD 13 Str Opow_Na fali_DVD 3D

Popłyń na fali śmiechu w strrrasznie zabawnej wakacyjnej kolekcji przygód Scooby-Doo! Brygada Detektywów wyjeżdża na zasłużone wakacje do kurortu na Florydzie, jednak nie dane im będzie cieszyć się słońcem i piaskiem… Zobacz, jak Scooby-Doo robi głośny plusk w 13 słonecznych odcinkach, pełnych zabawy, zagadek i morskich potworów.

Rajska plaża, chłodne napoje, ciepłe promienie słońca na skórze i przyjemne kąpiele w oceanie…  Niestety, liczne badania wykazały, że wszelkiej maści przestępcy i potwory nie potrafią się zrelaksować, spokojnie wyciągnąć na piasku i wysmarować olejkiem do opalania. Uroczy psi detektyw będzie miał łapy pełne roboty nawet na urlopie! Przekonaj się, jak spędza wakacje Scooby-Doo w 13 słonecznych odcinkach pełnych zabawy, zagadek, potworów i nawiedzonych latarni morskich. Wyjątkowa Brygada Detektywów będzie musiała się uporać z uwolnionym z lodu jaskiniowcem, upiornym kapitanem statku oraz legendarnym duchem nękającym więzienną wyspę, a podczas wakacyjnych rejsów stawi czoła oprychom nikczemnego docenta Phineusa Phibesa oraz wężowemu demonowi. Jakby tego było mało, rozwikła przypadek znikających delfinów, rozwiąże zagadkę zjawy w kostiumie płetwonurka, a na deser odkryje tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego!

Zajrzyjcie także na stronę: www.scooby-doo-klub.pl, gdzie czeka na Was mnóstwo niespodzianek! Dowiecie się, jakie nowe przygody Scooby-Doo można oglądać na DVD. Tylko na tej stronie można także rejestrować specjalne kody, jakie znajdują się w każdym DVD z serii Scooby-Doo i zgarniać supernagrody!