DVD Scooby-Doo i Frankenstrachy

Najnowszy pełnometrażowy film animowany o przygodach Scooby-Doo i jego przyjaciół. Przygotowany specjalnie z myślą o Halloween, rozbawi a może i troszkę przestraszy widzów w każdym wieku! „Scooby Doo! Frankenstrachy” już na DVD!

Scooby Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma szykują się na nową przygodę, która pojawia się wraz ze… spadkiem. Od swojego dalekiego wujka doktora Von Dinkensteina Velma otrzymuje w spadku przeklęty zamek położony w gdzieś w Transylwanii… znaczy się, w Pensylwanii. Oczywiście cała Brygada Detektywów jest tą wiadomością bardzo ucieszona, ale ich radość nie trwa krótko. W drodze do Pensylwanii odwiedza ich duch, który ostrzega przyjaciół, że jeśli dotrą do zamku, to każdy z nich straci to co jest mu najdroższe. Ta przestroga tylko jeszcze bardziej mobilizuje Brygadę Detektywów do pracy. Przyjaciele podejmują się rozwiązania kolejnej zagadki w swojej karierze jednocześnie próbując sobie radzić z kolejnymi groźbami ducha zamku i ich konsekwencjami. Czy Fred pogodzi się ze stratą wspaniałej furgonetki? Co stanie się z Daphne, kiedy ta straci swoją urodę? Jak poradzą sobie Scooby i Kudłaty z utratą apetytu? A co najważniejsze, jaki mroczny sekret skrywa rodzina Velmy? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym pełnometrażowym filmie o przygodach najsłynniejszego psa świata pt. „Scooby Doo! Frankenstrachy”.

Filmy o przygodach Scooby’ego są cały czas popularne, ponieważ łączą klasyczne elementy znane z serialu telewizyjnego z nowoczesną animacją oraz historiami atrakcyjnymi dla współczesnych widzów. Bardzo się cieszymy mogąc zaprezentować fanom nowy film z ich ulubionej serii. To doskonała propozycja na rodzinny wieczór pełen niezapomnianych wrażeń – powiedziała Mary Ellen Thomas, Vice President Family & Animation Marketing w studiu Warner Bros. Home Entertainment.

Zajrzyjcie także na stronę: www.scooby-doo-klub.pl, gdzie czeka na Was mnóstwo niespodzianek! Dowiecie się, jakie nowe przygody Scooby-Doo można oglądać na DVD. Tylko na tej stronie można także rejestrować specjalne kody, jakie znajdują się w każdym DVD z serii Scooby-Doo i zgarniać supernagrody!