DVD Scooby-Doo i Pora księżycowego potwora

Zobacz, jak Scooby-Doo i Brygada Detektywów wyruszają na podbój Kosmosu i przeżywają przygodę nie z tej ziemi. To mały krok dla Scooby-Doo, ale wielki krok dla psiej rasy! Najnowszy pełnometrażowy film animowany o przygodach Scooby-Doo i jego przyjaciół zabierze was prosto w Kosmos!

Po wygranej w loterii, w której nagrodą było pięć ostatnich miejsc na pokładzie nowego kosmicznego SD PORA KSIEZYCOWEGO POTWORA DVD 3Dstatku należącego do miliardera Sly’a Barona, Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma wyruszają w Kosmos. Zabawa w stanie nieważkości jest przednia, dopóki… tajemniczy kosmita nie zaczyna atakować statku! Gdy pojazd ulega zniszczeniu, załoga zostaje zmuszona do lądowania w bazie Sly’a Barona… po ciemnej stronie księżyca. Czy Brygada rozwiąże tę kosmiczną zagadkę? Czy Scooby-Doo i Kudłaty znajdą na Księżycu swoje ulubione przysmaki? Czy Fredowi kiedykolwiek uda się ściągnąć z głowy kosmiczny kask?! Aby się tego dowiedzieć, wyrusz w podróż do odległej galaktyki razem ze Scooby-Doo!

W polskiej wersji językowej wystąpili: Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński, Beata Jankowska-Tzimas, Jacek Kopczyński, Agata Gawrońska Bauman, Miłogost Reczek, Grzegorz Pawlak, Jacek Król oraz Aleksandra Radwan.

Zajrzyjcie także na stronę: www.scooby-doo-klub.pl, gdzie czeka na Was mnóstwo niespodzianek! Dowiecie się, jakie nowe przygody Scooby-Doo można oglądać na DVD. Tylko na tej stronie można także rejestrować specjalne kody, jakie znajdują się w każdym DVD z serii Scooby-Doo i zgarniać supernagrody!