Gorączka Lodu

 

Pamiętacie Annę i Elsę i ich przyjaciół? „Gorączka Lodu” to filmowa opowieść, której bohaterowie są znani dzieciom z filmowego hitu Disneya „Kraina Lodu”. Urocze siostry oraz ich wspaniali towarzysze – Kristoff, Sven i Olaf – to wesoła gromadka, z którą nie można się nudzić. Jakie przygody czekają ich tym razem?

Zbliżają się urodziny Anny. Elsa postanawia urządzić dla niej wyjątkową niespodziankę. Szykuje pyszny tort, na który Olaf ma wielki apetyt, oraz mnóstwo fantastycznych prezentów. Kristoff maluje baner z życzeniami dla Anny. Elsa bardzo się stara, aby wszystko było perfekcyjnie. Nieoczekiwanie na przyjęciu zjawiają się nietypowi goście… Jak zakończy się ta historia? I czy Annie spodobają się urodziniowe atrakcje?

Seria „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które przeniosą dzieci do magicznego świata Disneya. W ramach cyklu ukazały się tytuły, które od lat swym urokiem przyciągają kolejne pokolenia. Do każdej książki dołączona jest płyta CD z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Słuchowisko jest atrakcyjną formą przekazu, która sprawia, że dzieci chętnie się angażują w opowieść, dzięki czemu mają szansę rozpocząć swoją przygodę z czytaniem.

Wydawnictwo AMEET
Format: 186 mm x 186 mm
32 strony
oprawa twarda+płyta CD