„Kopciuszek” premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 6 marca na ekrany kin sieci Multikino trafi film fabularny „Kopciuszek” w reżyserii Kennetha Branagha („Thor”). Tę jedną z najpiękniejszych historii Disneya będzie można zobaczyć w ofercie „Rodzina leci do kina”, czyli tańsze bilety dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci. 

 „Kopciuszek” to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha („Thor”, „Hamlet”), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem (Lily James – „Gniew tytanów”).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Informacja prasowa