2. Edycja Festiwalu Filmowego KINO W TRAMPKACH

Tym razem w programie „Mądre Dziecko” zaprosimy słuchaczy na 2. Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży KINO W TRAMPKACH. Podczas Festiwalu odbędzie się jedyny w Warszawie, przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka nowej serii „Star Wars Rebelianci”.

Najlepsze produkcje roku
Wśród festiwalowych premier znajdą się m.in. zdobywca Kryształowego Niedźwiedzia na tegorocznym Berlinale „Fort” i doceniony ponad 15 nagrodami na różnych festiwalach na świecie „Twoje piękno nic nie znaczy” . Mali kinomani będą też mogli obejrzeć film pt. „Boys” wyróżniony przez dziecięce jury festiwalu w Zlinie. Filmem otwarcia będzie „Misja: Gwiazda”.
Warsztaty dubbingowe, pisanie scenariuszy
KINO W TRAMPKACH to również liczne wydarzenia towarzyszące. Festiwal zaprasza młodych widzów do wzięcia udziału w warsztatach, spotkaniach i wystawach. Wraz z Agnieszką Kruk będzie można poznać tajniki pisania scenariuszy, Studio Master Film zaprasza na warsztaty dubbingowe, Daria Kopiec zaprezentuje techniki tworzenia filmów animowanych, z kolei Monika Supruniuk i Katarzyna Waletko przeniosą wszystkich chętnych do początków
kinematografii.

Wydarzenie potrwa od 20 do 28 września w kinach Iluzjon i Praha w Warszawie.

Więcej szczegółów poznacie podczas audycji, na którą zaprasza prowadzący, dr Tomasz Kowalczuk.