MaMa w Kinie Praha – kolejne spotkanie już 28 października!

Kino Praha, FundacjaMaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „MaMa w Kinie Praha” stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 28 października o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie „Mama bez frustracji i poczucia winy – trzy sekrety dbania o siebie”, które poprowadzi Joanna Baranowska. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Ugotowany”, reż. John Wells.

  • Gdy robisz coś dla siebie masz POCZUCIE WINY, że inne sprawy nie są załatwione?
  • Gdy poświęcasz się domowi, pracy i dzieciom jesteś SFRUSTROWANA i ZMĘCZONA?
  • Czujesz, że Twoje życie ma wymagania wobec Ciebie, a Tobie BRAKUJE SIŁY, aby coś z tym zrobić?
  • Nie wiesz, jak mogłabyś coś zmienić z tak skromną ilością czasu?

Jeśli te słowa mówią o Tobie, to ŚWIETNIE TRAFIŁAŚ!

Podczas tego warsztatu:

  • Poznasz TRZY SEKRETY, które pomogą Ci zadbać o siebie
  • Zrozumiesz, dlaczego TY i TWOJE samopoczucie są tak ważne dla dobrostanu TWOJEJ rodziny
  • Będziesz wiedziała od czego zacząć realizować Twój plan dbania o siebie

Spotkanie poprowadzi Joanna Baranowska – coach silnych mam, które są zawiedzione swoim obecnym życiem. Pomaga im zyskać więcej spełnienia i miłości dla siebie samej, dla związku i dla dzieci, prowadząc coaching i warsztaty. Od 2010 roku współpracuje z Fundacją MaMa Sylwii Chutnik. Mama 4-letniego Antka i 2-letniej Zuzi. Od 10 lat w szczęśliwym związku.

Po spotkaniu zapraszamy na film „Ugotowany” reż. John Wells.

„Ugotowany” – Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie.

Cykl „MaMa w Kinie Praha” jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali znajduje się kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki, w którym animatorzy bawią się z dziećmi. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

W trakcie spotkania zabawy z dziećmi przeprowadzą nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Agatka. Najmłodsi przeniosą się w magiczny świat „Miasta nocą„.

Budowanie domów, znaków czy różnych pojazdów to wspaniała zabawa. My zapraszamy Was do stworzenia niezwykłego miasta. Budynki, ulice, samochody wykonamy z różnych materiałów. Wszystko oświetlimy kolorowymi światełkami, bo miasto nocą wydaje się jeszcze ciekawsze. Będziemy mieli dużo pracy, ale chyba zdążymy jeszcze pobawić się w naszym mieście!

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu „MaMa w Kinie Praha”!

28 października, środa
start: godz. 11:00
Cena biletu: 12 zł

REZERWACJA BILETÓW
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10