Naznaczony: Rozdział 3.

 

Przedstawione przez Leigh Whannella i Jamesa Wana w przebojowej serii „Naznaczony” tajemnice podziemnych zaświatów w trzeciej części będą najbardziej przerażające, najmroczniejsze i najokrutniejsze.

 

Rozdział trzeci odsłoni przed nami historię sprzed wydarzeń, jakie działy się w nawiedzonej rodzinie Lambertów w obu poprzednich częściach. Początkująca aktorka Quinn Brenner (Stefanie Scott) czuje, że z zaświatów próbuje się z nią skontaktować matka. O pomoc zwraca się do utalentowanego medium – Elise Rainier (Lin Shaye). Elise, poruszona sytuacją wrażliwej nastolatki, próbuje ochronić ją przed duchami, ale tragedia, jaką przeżyła sprawia, że niechętnie używa swoich mediumicznych zdolności. Podczas gdy owdowiały ojciec dziewczyny, Sean (Dermot Mulroney), próbuje scalić rodzinę po śmierci żony, szokujący wypadek przykuwa nastolatkę do łóżka. To właśnie wtedy nad bezsilną Quinn gromadzą się złe, nadprzyrodzone moce.

Scenariusz i reżyseria: Leigh Whannell

Obsada:
Dermot Mulroney – Sean Brenner
Stefanie Scott – Quinn Brenner
Angus Sampson – Tucker
Leigh Whannell – Specs
Lin Shaye – Elise Rainier
Tate Berney – Alex Brenner

Premiera 19.06.2015

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.