Nowe tytuły z ulubionymi bohaterami Disney Junior już od 9 października

Disney Junior to kanał telewizyjny adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodzin. Ramóka oferuje programy edukacyjne i tematyczne, w których szczególny nacisk kładziony jest na rozwój społeczny i emocjonalny małego widza. Jednocześnie kanał zaprasza dorosłych do przeżywanie wraz z dziećmi niezwykłych przygód zanych oraz zupełnie nowych postaci ze świata Disneya.

Specjalnie wyselekcjonowane seriale i programy rozwijają u najmłodszych zdolności matematyczne, językowe i plastyczne oraz promują zdrowy styl życia. Jednocześnie pomagają maluchom w kształtowaniu spójnego systemu wartości, uczą szacunku do innych oraz podkreślają znaczenie rodziny, przyjaźni, sprawiedliwości i prawdomówności. Animowani bohaterowie zachęcają małych widzó do nauki poprzez zabawę, wspólne śpiewanie, taniec i zgadywanki.

Do najpopularniejszych produkcji goszczących  na antenie Disney Junior należą: „Klinika dla pluszaków”, „Jej Wysokość Zosia”, „Klub przyjaciół Myszki Miki”, „Kubuś i Przyjaciele”, „Jake i Piraci z Nibylandii”, „Miles z przyszłości” oraz program „Art Attack”.

PREMIERY DVD

MILES Z PRZYSZŁOŚCI: UWAGA, ODPALAMY!miles
Poznaj Milesa Callisto, jego rodzinkę, najlepszego kumpla Merka, superszybkiego robo-strusia, z którym zabawa nie ma końca! Wyznaczając międzygalaktyczną trasę dla Unii Transportu Gwiezdnego, Miles i jego siostra Loretta są gotowi na niesamowite spotkania z kosmitami, epokowe odkrycia i podziwanie cudów Kosmosu.

KLINIKA DLA PLUSZAKÓW: PRZYTUL MNIE BESIU
Klinika dla pluszakowDołącz do Dośki i jej przyjaciół w pełynm zabawy serialu DIsney Junior! Zobacz, jak nowa zabawka-serduszko o imieniu Val pokazuje Besi, ile miłości jest dookoła niej. Poznaj strasznego czarka stworzonego przez Dośkę i Amelkę, który okazuje się być bardzo słodkim i w ogóle nie strasznym powtorkiem. Zobacz również zmagania Besi z… superklejącym dżemem!

JEJ WYSOKOŚĆ ZOSIA: KLĄTWA KSIĘŻNICZKI EWYzosiaUlubiona seria z Disney Junior powraca! Amber odkrywa, że Amulet Avaloru posiada magiczne właściwości i wykrada go Zosi podczas snu. Niestety, niechcący uwalnia klątwę i sprowadza z wygnania złą księżniczkę Ewę, która chce zniszczyć amulet, przejąć koronę i zamienić całe królestwo na czarno-białe! Wzbij się w przestworza razem z Amber i Zosią – oraz specjalnym gościem Roszpunką i razem z nimi pokonaj Ewę, przełam klątwę i uratuj Czarlandię.

KPMM

KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI: DOOKOŁA KLUBOWEGO ŚWIATA
Pakuj walizki, chwyć swój paszport i dołącz do Mikiego, Minnie i reszty przyjaciół w zwariowanej wyprawie dookoła klubowego świata! wejdź na Wieżę Eiffla we Francji i powiedz „bonjour” Mademoiselle Daisy i Monsieur Donaldowi. Potem uratuj gondoliera Goofy’ego, który dryfuje po włoskim Kanale Grande; wyjaśnij tajemniczą zagadkę piramidy Faraona Pete’a w Egipcie i spotkaj tańczącego smoka na Wielkim Murze w Chinach.

KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI: ZIMOWY POKAZ KOKARDkpmm2
Już czas, by świętować najzimniejszy, ale i najbardziej przytulny sezon w roku! Poderwij swojego renifera i pędź poprzez białe drogi – niebo – na Zimowy Pokaz Kokard Minnie. Podczas przygotowań wiatr znosi Minnie i jej siostrzenice wprost na klubowy Biegun Północny! Teraz, gdy są tak daleko od domu, przygotowania do Zimowego Pokazu Kokard są zagrożone! Jednak z twoją pomocą wszystkie ich zimowe marzenia mogą się jeszcze ziścić!

Więcej informacji o premierach DVD dla dzieci na profilu Facebook.