Poranki z Dorą Małą Podróżniczką i Psim Patrolem!

W marcu w każdą sobotę i niedzielę Multikino wraz z kanałem Nick Jr zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą przygody Dory Małej Podróżniczki oraz perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt z Psiego Patrolu. 

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów znanych dotychczas z anteny stacji Nick Jr na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

Multikino wraz z kanałem Nick Jr zaprasza najmłodszych kinomanów do świata Dory Małej Podróżniczki i uroczych szczeniaków z Psiego Patrolu.

Dora Mała Podróżniczka. Dora ma osiem lat i jest małą podróżniczką. W każdym odcinku dziewczynka wyrusza na wyprawę, a przy okazji zwiedzania pomaga napotkanym osobom i zwierzętom. Dzięki Dorze, mali widzowie poznają podstawy języka angielskiego – nauczą się liczyć i powtórzą najważniejsze zwroty, użyte w odcinku. Rozwiną też swoje zdolności logicznego myślenia – z pomocą magicznej mapy towarzyszącej Dorze w odnalezieniu nowego sposobu dotarcia do celu podróży.

Psi Patrol. Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder’em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Szczegółowy repertuar:

7 – 8.03, godz.: 10.30  
Dora Mała Podróżniczka Gwiazdy I pojazdy 30
Psi Patrol Pieski ratują morskie żółwie 30
  czas trwania 60 min

 

14 – 15.03, godz.: 10.30  
Dora Mała Podróżniczka Oto Diego! 30
Psi Patrol Pieski i kicia katastrofa 30
  czas trwania 60 min

 

Marcowe Poranki o 10.30 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

„Poranki” i oferta dla Przedszkoli

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

Więcej o Porankach na www.multikino.pl/dzieci.