Premiera aplikacji Agi Bagi

8 czerwca 2015 roku w marketach z aplikacjami premiera aplikacji „Agi Bagi fun for kids”. W dniach 8-12 czerwca aplikacja dostępna będzie do pobrania za darmo.

Agi Bagi Fun For Kids to pełna barw i radosnych dźwięków aplikacja dla najmłodszych, która nawiązuje do serialu „Agi Bagi”. dzięki niej dziecko pozna planetę Agi Bagi, spotka wesołuch bohaterów serialu i pobawi się z nimi. Aplikacja zawiera pięć zabaw, które uczą i bawią: sadzenie roślinek na Agi razem z Bodziem, tańce z Bagingami, ubieranie Pana Księżyca, karmienie Gadziny i zabawa z nią, zabawa dźwiękami wraz z zespołem Bodzia i Zibiego. Dodatkowo przy pobraniu aplikacji otrzymuje się 6 odcinków serialu.

„Agi Bagi” opowiada i przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi. Planetę zamieszkują plemiona Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem i pokazuje, jak radzić sobie wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą.

Od kwietnia 2015 roku serial emitowany jest w 40 krajach całego świata m.in.: Grecja, Wegry, Indonezja, Izrael, Rosja, Tajlandia, a zakres krajów będzie sukcesywnie poszerzany.

materiały prasowe