Rodzina leci do kina na film „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”

Już 23 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Piotrusia.Wyprawę do Nibylandii” z Hugh Jackmanem i Rooney Marą. Dzięki akcji „Rodzina leci do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 złote mniej od ceny normalnej.

„Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” Joe’go Wrighta opowiada na nowo historię o początkach ukochanych bohaterów stworzonych przez J.M. Barrie’go. W filmie występują: Hugh Jackman jako Czarnobrody, Garrett Hedlund jako James Hak, Rooney Mara jako Tygrysia Lilia, debiutujący Levi Miller w roli Piotrusia oraz Amanda Seyfried jako Mary.

Piotruś to 12-letni urwis o żywiołowej, nieco buntowniczej naturze. W ponurym sierocińcu w Londynie, w którym chłopiec mieszka od urodzenia, te cechy charakteru nie są tolerowane. Pewnej nocy Piotruś zostaje porwany do magicznej Nibylandii – fantastycznego świata piratów, wojowników i wróżek. Próbując odkryć sekret matki, która porzuciła go wiele lat temu, oraz znaleźć swoje miejsce w tej niezwykłej krainie, chłopiec przeżywa niesamowite przygody i nie raz pojedynkuje się na śmierć i życie. Aby ocalić Nibylandę, musi rozprawić się raz na zawsze z bezwględnym piratem – Czarnobrodym, dzięki temu pozna swoje prawdziwe przeznaczenie i już na zawsze zapamiętamy go jako Piotrusia Pana.

Dzięki akcji „Rodzina leci do kina” rodzic przy zakupie bileu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój płaci 3 złote mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17:00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.

Poza filmem „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” na wielkim ekranie rodzice z dziećmi mogą w październiku zobaczyć „Hotel Trasylwania 2″.