DVD Scooby-Doo Pogromcy wampirów

SD_Pogromcy Wampirow_DVD_3D

Pełnometrażowy film. W roli głównej: Wampiry, strachy i… śpiewający Scooby! Kiedy Daphne ma być gwiazdą filmu o wampirach okazuje się, że nie są one tylko fantazją! Czy dzielni pogromcy zagadek dadzą radę wampirzej szajce?
Pojechać do Luizjany, wziąć udział w festiwalu wampirzej piosenki… takie wakacje mogła zaplanować tylko Velma! i tylko Velma mogła wierzyć, że w takim miejscu uda się odpocząć od rozwiązywania zagadek! Daphne nie zdąży rozpakować wszystkich swoich walizek, a Scooby spróbować lokalnych chrupek – już trzeba będzie zabierać się do pracy! Gdy Valdronya, wampir sprzed wieków, opuści swoją trumnę w muzeum i zakłóci jedno z nocnych przedstawień Tajemnicza Spółka otrzyma nowe zlecenie.

Zajrzyjcie także na stronę: www.scooby-doo-klub.pl, gdzie czeka na Was mnóstwo niespodzianek! Dowiecie się, jakie nowe przygody Scooby-Doo można oglądać na DVD. Tylko na tej stronie można także rejestrować specjalne kody, jakie znajdują się w każdym DVD z serii Scooby-Doo i zgarniać supernagrody!