DVD Scooby-Doo i Maska Błękitnego Sokoła

Dołącz do dzielnych detektywów, którzy ruszają ku nowej przygodzie. Scooby-Doo! Maska Błękitnego Sokoła to przezabawny pełnometrażowy film, w którym Scooby-Doo łapie komiksowego potwora to przygoda, której nie da się zapomnieć. Na płycie DVD oprócz filmu w polskiej wersji językowej znajdują się dodatki specjalne w postaci bonusowych kreskówek: Komiksowa draka, Sportowy wóz Scooby-Doo, Niesamowite odkrycie.

SD MASKA BLEKITNEGO SOKOLA DVD 3DScooby-Doo wraz ze swoimi dzielnymi kompanami rusza ku nowym zagadkom i nowej przygodzie. Tym razem trafią do słonecznej Kalifornii. Nie ma jednak mowy o beztroskim plażowaniu. Przyjaciele wezmą udział w niecodziennym wydarzeniu. Wielkimi krokami zbliża się Zjazd Komiksomaniaków. Główną atrakcją wydarzenia są bohaterowie popularnych komiksów- Herculoids, Frankenstein Młodszy i Kosmiczny Duch. Atmosferę podnosi na dodatek zbliżająca się premiera filmu, którego największymi fanami są Scooby-Doo i Kudłaty. Nie mogą się wprost doczekać spotkania ze swoimi ukochanymi bohaterami Błękitnym Sokołem i Dynamopsem. Jak to zwykle w ich życiu bywa, nic nie toczy się tak gładko, jak by chcieli. Scooby i Kudłaty muszą przestać zajadać się pizzą i brać się szybko do roboty, bo na horyzoncie – kłopoty. Odwieczny wróg Błękitnego Sokoła – straszny Mr Hyde – zrobi wszytko by zepsuć Zjazd. Dysponując armią potworów ma zdecydowaną przewagę. Wypuszcza on upiorne nietoperze, szkaradnego ogara i zielony psycho-szlam. Straszydła z najmroczniejszych koszmarów. Wszyscy są przerażeni. Scooby i Kudłaty muszą się z nim zmierzyć.

Czy znajdą w sobie odwagę by stawić czoła niebezpieczeństwu? Czy staną się superbohaterami? Zadanie jest wyjątkowo trudne, a nad światem wisi widmo zalania przez psycho-szlam. Jedno jest pewne, ekipa detektywów musi działać szybko. Czy tym razem również rozwiążą tajemniczą zagadkę i uratują Zjazd przed totalną katastrofą? Sprawdźcie sami oglądając film na DVD!

Zajrzyjcie także na stronę: www.scooby-doo-klub.pl, gdzie czeka na Was mnóstwo niespodzianek! Dowiecie się, jakie nowe przygody Scooby-Doo można oglądać na DVD. Tylko na tej stronie można także rejestrować specjalne kody, jakie znajdują się w każdym DVD z serii Scooby-Doo i zgarniać supernagrody!