Spotkaj Bystrego Billa w Multikinie Złote Tarasy

 

Animacja „Bystry Bill” już od tygodnia na ekranach kin sieci Multikino. A już w najbliższy weekend 29 i 30 sierpnia w Multikinie Złote Tarasy będzie można spotkać głównego bohatera animacji – sympatycznego Billa. Zabierz swoją pociechę na spotkanie z pomysłowym torbaczem.

 

Według naukowców, misie koala są wyjątkowo leniwe, całymi dniami śpią i jedzą, a większy ruch wykonują… przy przejściu z jednego drzewa na drugie. Bill udowadnia jednak, że naukowcy mogą się mylić. Tym bardziej, że przed Billem pracowity weekend. W całej krasie i okazałości można będzie go spotkać 29 i 30 sierpnia w godzinach 11:00-14:00 w Multikinie Złote Tarasy. Czeka i na małych, i na dużych kinomanów, chętnie łapę poda, przytuli, albo się powygłupia.bill

Zawsze żądny przygód i niepotrafiący trzymać się z daleka od tarapatów Bill to przebiegły, pomysłowy i sprytny torbacz, któremu żadne wyzwanie nie straszne. Bill zaczął zachwycać młodych widzów już w latach 30. XX wieku, pojawiając się regularnie jako bohater serii książek skierowanych do dzieci autorstwa Dorothy Wall. „The Complete Adventures of Blinky Bill” jest obecnie uznawane za żelazną klasykę australijskiej literatury dla najmłodszych. Do dziś, już ponad osiemdziesiąt lat od momentu pojawienia się Billa na świecie, kolejne tomy są nieustannie dodrukowywane, a jego legenda przekazywana kolejnym pokoleniom zafascynowanych milusim koalą dziecięcych czytelników.

Przygody niepotrafiącego trzymać się z daleka od tarapatów Billa można zobaczyć w ofercie Rodzina leci do kina, czyli tańsze bilety dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.