Wspomnienia z dzieciństwa

Dzieciństwo to wyjątkowy czas w którym kształtują się osobowość i charakter. Wspomnienia z dzieciństwa to wyjątkowe opowieści dla całej rodziny. Znani i lubiani tylko w Radiu Bajka wspominają swoje dziecięce lata.

Moja Babcia Dominika często wspominała swoje dziecięce lata. Wręcz uwielbiałam te opowieści. Słuchając jej historii czułam się jakbym podróżowała w czasie, ponadto miałam wrażenie, że poznaje świat i gromadzę niesamowitą wiedzę o przeszłości. Teraz często wspominam swoje dzieciństwo, pełne miłości, radości i niekończącej się przygody. Zabawy, ogród, który zmieniał się w zależności od potrzeby w dżunglę, albo w las, budowanie bazy, nasza podwórkowa paczka, niedzielne pikniki z siostrami i Rodzicami, Święta Bożego Narodzenia, pierwszy śnieg! To były bezcenne chwile! I te emocje, jakie mi wtedy towarzyszyły… Na szczęście można je przywrócić choć na chwilę wspominając swoje dziecięce lata… Bardzo lubię słuchać opowieści innych z tego najważniejszego okresu w życiu. Bo przecież dzieciństwo kształtuje osobowość i charakter.

Dominika Sygiet

Ryszard Czajkowski jest i geofizykiem, dziennikarzem, operatorem filmowym, pisarzem, ale przede wszystkim podróżnikiem i polarnikiem, członkiem elitarnego The Explorers Club. Brał udział w dwóch...

Znajdź nas!